utorok 21. apríla 2015

WORK OUT legíny (čierno-ružové)


 
V súčasnej dobe sú športové legíny čoraz populárnejšie, neodmysliteľne k nim patria aj legíny s nápisom „WORK OUT“. A rovnako ako aj pre iné ženy, aj pre mňa boli a aj sú veľmi atraktívnym kúskom šatníka.


Vlastnosti
 • Fitness trend
 • Čierno-ružové prevedenie
 • Bavlna, spandex ( pružné )
 • Uni. velikost. S/M/L. ( 60 až 112 cm v páse )
 • LEGÍNY SÚ NEPRIEHĽADNÉ!
Tieto legíny sú ideálne pre dievčatá či ženy, ktoré milujú módu a radi cvičia. Nápis WORK OUT, už sám napovedá o športovom duchu ženy a o jej nadšení pre šport. Materiál je jemný na dotyk a pre ženy, ktoré majú problémy s legínami, nakoľko sa im „šmýkajú“ a posúvajú nižšie, mám dobrú správu. Tieto legíny sú pohodlné. Sú elastické a jemné. WORK OUT legíny sa pritisnú na nohu a vďaka ich kvalitnému materiálu sa už dole nezošmyknú.
 
Vzhľad
Ich vyhotovenie v čierno-ružovom prevedení navodí ženskosť a jemnosť každej žene. Ak máte pokrk teplákov, v ktorých nevynikne váš zadok či vaše pevné stehná, tieto legíny sú pre vás tým pravým. Nakoľko sú to legíny, sú vhodné i na bežné nosenie a nikto sa nebude zamýšľať nad tým, ako môžete vyjsť v „teplákoch“ von. Predsa sú to legíny, ktoré sú v súčasnej dobe veľmi populárne a mužské pohlavie ich s veľkou radosťou obľúbuje. Treba podotknúť že tieto legíny nie sú priesvitné, takže sa pri cvičení, rozťahovaní či bežnom nosení nemusíte báť, že odhalíte viac ako ste chceli.

Použitie a kombinácie
Ako som už spomínala, legíny zvýšia pozornosť na zadok, no zároveň nie sú priesvitné a preto je dobré či už pri športe alebo bežnom nosení nosiť kratšie tričká, ktoré zadok nezakrývajú. Odporúčala by som obtiahnutejšie tričko ružovej alebo bielej farby.

Vlastná skúsenosť
Aj keď tieto legíny využívam hlavne na šport, občas si v nich vyjdem aj von.
Pri športe sú pohodlné, elastické a hlavne neobmedzujú pohyb. Pri rozťahovaní farba legín nebledne (legíny nie sú priesvitné) a preto sa nemusím báť, že mi bude niečo vydieť, čo nechcem. Ako som už vyššie spomínala, zvýrazňujú stehná a zadok. Zadok v nich vyzerá lepšie a príťažlivejšie. Preto sa už Váš priateľ, či vaše sebavedomie nemusí báť, že pri športe budete vyzerať zle. V týchto leginách sa Vám to už nestane.

Keď idem von, zvyknem si ich dať k vyšším lodičkám, ako je vyobrazené na obrázku. Vyzerá to nesmierne sexy a zvodne. Napriek tomu že som len v leginách a ružovom tope, cítim sa stále dobre a krásna.


VÝHODY
·         Nepriehľadnosť
·         Fitness-fashion trend
·         Pohodlnosť
·         Zvýrazňujú zadok a stehná
·         Možno využívať pri športe ale aj bežnom nosení
Zľava 20% na ďalší nákup

FOTOGALÉRIA


Ospravedlňujem sa za menší neporiadok, prerábame :) 

1 komentár:

 1. Dobrý deň
  Potrebujete pôžičku, ale sú odmietnuté banky alebo finančné inštitúcie majú nekompatibilné podmienky vaše mesačné príjmy, premrštené úrokovej sadzby. Potrebujete úver pre splnenie vašich potrieb. bez problémov. Nech vaša finančná situácia, ponúkam hypotekárne úvery, komerčné úvery, medzinárodných úverov, osobné, exkluzívny a vzdelávacie pôžičky pôžičky. Ponúkam pôžičky sú k dispozícii pre ľudí, a mnoho firiem. sú naozaj v núdzi tak kontaktujte ma: leferfrancisjean@gmail.com
  Dakujem.

  OdpovedaťOdstrániť